Marketing i reklama
Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław strony internetowej w Google to wieloelementowy proces, uzależniony od wielu czynników. Co konkretnie? Dlaczego jedna witryna znajduje się w pierwszej trójce, podczas gdy innej trudno jest dostać się do pierwszej trzydziestki dla danej frazy? Specjaliści z naszej agencji od pozycjonowania we Wrocławiu potrafią odpowiedzieć na te pytania. W przypadku sklepów internetowych kampanie zakupowe Google zdobyły rynek pod względem wielkości i rentowności. Korzystając również z płatnej reklamy w zapytaniach wyszukiwania, możesz uzyskać maksymalną obecność na pierwszych stronach Google.

Od czego zależy sukces pozycjonowania stron w Google?

Przy opracowywaniu algorytmu wyszukiwania Google biorą pod uwagę około 200 czynników. Oczywiście niektóre czynniki są ważniejsze niż inne.

Pozycjonowanie Wrocław
Pozycjonowanie Wrocław

Oto najważniejsze:

  • Wiek domeny. Zasadniczo im starsza jest domena, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie miała wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Wiek domeny zwiększa wiarygodność Google.
  • Historia domeny. Sposób, w jaki domena była używana w przeszłości, decyduje o jej obecnym rankingu. Nawet w przypadku, opublikowania na niej spamu kilka lat wcześniej, może negatywnie wpływać na jej dalszą pozycję. Warto o tym pamiętać przy zakupie domen z historią.
  • Czy nazwa domeny ma znaczenie? Tak jeśli zawiera słowo kluczowe Google będzie stawiać ją wyżej niż te, które nie mają tej przewagi.

Czynniki wewnętrzne:

  • Tytuły meta i tagi opisu. Podczas wypełniania metatagów ważne jest, aby były one unikalne dla każdej strony i edytuj metatag tytułu tak, aby słowo kluczowe było na pierwszym miejscu, ma to duży wpływ na pozycję witryny na strona wyników wyszukiwania. Znacznie mniej, jednak ma to pewien wpływ na to, czy słowo kluczowe zostało uwzględnione w meta opisie.
  • Słowa kluczowe w treści. Trzeba zwracać uwagę na proporcje, które nie powinny być wyższe niż 2 procent w stosunku do całego tekstu.
  • Nagłówki. Korzystanie z nagłówków H1-H6 poprawia widoczność strony. Warto wstawiać słowa kluczowe w tytule.
  • Szybkość ładowania strony. Im szybciej strona się ładuje, tym lepszy punkt pozycjonowania. Jeśli strona jest przeciążona jest negatywnie postrzegana przez Google.

Czynniki zewnętrzne:

  • Liczba linków przychodzących. Z reguły im więcej linków prowadzi do pozycjonowanej strony, tym wyższa jest jej pozycja w Google. Nic dziwnego, że cały proces pozycjonowania sprowadza się do pozyskiwania linków przychodzących.
  • Jakość linków przychodzących. Jakość linków jest nie mniej ważna niż ich liczba. Istotna jest także ich trafność tematyczna a także popularność stron, z których pochodzą.
  • Popularność w sieciach społecznościowych. Czynniki społeczne nie są obojętne na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Im więcej lajków dostaje Twoja strona, tym lepsza jest pod względem pozycjonowania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej agencji od pozycjonowania z Wrocławia

Prowadzisz firmę, masz stronę internetową i chcesz znaleźć się w czołówce wyszukiwarek? W takim przypadku musisz zapoznać się z ofertą naszej agencji od pozycjonowania z Wrocławia i i zacząć skutecznie optymalizować swoją stronę! Specjaliści z naszej agencji zadbają o to, aby Twoja strona była łatwo odnajdywana przez potencjalnych klientów.

Jedną z głównych zalet współpracy z naszą agencją jest uzyskanie efektów, które można zaobserwować w ciągu kilku dni od rozpoczęcia współpracy. Pozycjonowanie strony w Google należy do naszych skutecznych usług, z których korzystają firmy różnej wielkości i z różnych branż a wiele z nich już uzyskało wysokie pozycje w Google. Możesz również zlecić audyt i kompleksową analizę swojej strony i jednocześnie mieć 100% pewność efektywnego wyniku naszej pracy.

Sukces naszych klientów zależy nie tylko od wyboru odpowiedniej strategii reklamowej, ale także od ogromnych zasobów, wiedzy i doświadczenia specjalistów SEO. Dzięki zastosowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań zapewniamy przynoszące rezultaty pozycjonowanie na najwyższym poziomie. Specjaliści wiedzą, jak ważny jest wizerunek firmy dla klientów, dlatego unikają działań sprzecznych z regułami wyszukiwarek. Skupiają się na realizacji działań, których zadaniem jest osiągnięcie szybkiego efektu i dobrej pozycji strony klienta w Google.